Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljunk ma másfél éves...

Mit csináljunk ma másfél éves kislányommal?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy mit csináljatok? Mitől más ez a nap a többitől? Nem értem a kérdésed.
2009. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
unalmasak, egyhangúak a napjaink, program-elfoglaltság tippet vártam
2009. okt. 27. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kimentek sétálni, gyűjthettek faleveleket, makkot, vadgesztenyét, kavicsot... amit találtok. Dobálhatjátok őket, összehasonlíthatjátok (másként szólnak ha koppannak, más a formájuk...). Mit szoktatok csinálni? Hogy néz ki egy naptok?
2009. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

7 előtt kelünk, még szopik, aztán reggeli, délelőtt játék, tv, főzés, számítógép, mert ő 10-től alszik egy órát, 11-kor tízórai, aztán mosás, mosogatás, ő mászkál addig a lakásban, néha séta, vagy hinta a kertben, kaja befejezése, párom 3 előtt ér haza, együtt eszünk és újra elaltatjuk a kicsit, innentől nincs gondunk, már hármasban vagyunk.

DE addig olyan semmilyen minden, a házimunkát egy-egy napra el tudom halasztani, de ötletem sincs hogy hová menjünk, a leghosszabb idő, amit ráérünk kb fél12-fél3-ig.

2009. okt. 28. 07:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!