Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen a bugyipelus?

Szerintetek milyen a bugyipelus?

Figyelt kérdés
Vettem egy csomaggal, és rájöttem hogy baromi praktikátlan. Sokkal nehezebb a gyerekre adni, és teljesen le kell öltöztetni pelenkázáskor. Ráadásul ha kakis akkor csak letépni tudom róla, mert minden csupa kaki lesz. Ti hogy oldjátok meg?
2009. okt. 27. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igen felfelé egy kicsit macerás, de lefelé szerintem nagyon egyszerű, hogy mindkét oldalán le tudod tépni. Mi Liberot használunk, és szerintem sokkal hamarabb átázik, mint a hagyományos pelus. Én mindíg csak kaki után adom már rá a bugyipelust, így ezzel nincs gond.
2009. okt. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is veszek Libero bugyipelenkát, szerintem jó. Éjjelre viszont nem adom rá, mert úgy tapasztaltam, hogy a másik típus jobban bírja a strapát.
2009. okt. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már akkor praktikus amikor szobatisztaságra szoktatod a gyerkőcödet.Mert akkor letolod neki mint egy kis bugyit ha szól hogy piisilnije kell,de ha nem szól akkor sincs baj!De egyenlőre én is jobban kedvelem a "hagyományos"tépőzáras pelust.Csak találtam olcsón a neten és kipróbáltam!
2009. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyáron, ha nincs rajta alul semmi,vagy lányoknál szoknyához praktikus. Egyébként utálom. Még maradt egy pár nyárról, de azt sem tudom, hogy mikor használjuk el. Tegnap pl ollóval vágtam le a gyerekről, mert belekakált.
2009. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!