Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány gramm túrót adhatok 8...

Hány gramm túrót adhatok 8 hós babámnak?

Figyelt kérdés

Egy étkezésre gyümölccsel keverve.

-És egy héten hányszor adhatok túrót,joghurtot,sajtot?

-Melyik márkát válasszam?

-Felváltva minden nap kaphat túrót,joghurtot uzsira?


2009. okt. 26. 21:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszönöm,sokat segítettél:)!
2009. okt. 28. 21:11
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is kérdeztem már hasonlót: azt hogy 7 hós lányomnak hogy és mihez keverhetek túrót,Erre vmi nagyokos írta hogy tejterméket nem lehet adni csak 1 éves kor után.....

Írtam hogy a gyermek egészségügyi könyv közepét csapja fel...mert írja a túrót meg a joghurtot.

Visszatérve a kérdéshez.Az én lányom most lesz 8 hós.Én a sparba veszek bio túrót,nagyon jó krémes állagú és finom.Én felváltva adom a lányomnak uzsira,egyszer túró,másik nap joghurt.

Joghurtból csak a baba joghurtokat próbáltam,de nagyon szereti őket.Remélem tudtam segíteni.

2009. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Kislányom 9 hónapos, Mi minden nap eszünk jogurtot, vagy túrót gyümivel keverve legalább egyszer, néha kétszer is. Az alap (joghurt/túró) olyan 100 gramm körül van. Ebbe megy a gyümi, összesen talán 150-180 gramm lehet az egész. Sajtot még nem ettünk. Nem is tudom, miért, eszembe sem jutott még. Nem tudom, számít-e a márka, nem eszerint szoktam vásárolni, hanem van néhány megszokott termék, amit veszek (Danone, Milli stb.) általában. Olyan sok van, csomót nem is ismerek, pedig biztos ugyanolyan jók, mint amiket Én megveszek.
2009. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Kéérdezőőőőőőőőő!Gyengék az idegeid?Uristen tényleg zárd le ezt a témát mert még a sok grammba bele zavarodsz és nehogy baja legyen annak a pici babának:)))))Szép napot.
2009. okt. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
Kedves utolsó: vannak akik még foglalkoznak azzal hogy mit és mennyit adjanak a babának. Persze vannak olyan degeneráltak is akiknek a tyúksza%r is kajának számít.
2009. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Miért lennének gyengék?Nem veszed észre magad???Itt kötekedsz,mindenki nevet rajtad...tiszta szégyen....nem kiváncsi rád senki!Itt éled ki magad?Én ezzel lezártam,írhatsz nem foglalkozom veled,csak megadat járatod le te szerencsétlen!Na kocccc!Pffffff:DDDDD


Minden kedves válaszolónak köszönöm a segítséget!

2009. okt. 29. 09:24
 17/19 anonim ***** válasza:
9:16 os vagyok kedves kérdező ne is törődj ezzel a nemnormálissal.
2009. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez igen:))))))))))))))))))))))))))))
2009. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
hát nem is...:DDDDDD
2009. okt. 29. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!