Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vészelte át babátok a...

Hogyan vészelte át babátok a fogzást? Mennyi idő telt el az első tünetek megjelenése és a fog kibújása között?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 5 hós, épp most bújik az alsó kettő.

Három nap telt el az első tünetek és a fog kibújása közt. Ezt úgy értem,hogy először nagyon hisztis volt (egyébként nagyon jó baba),de nem láttam semmit. Másnap is furcsa volt, nyűgös és hisztis, és már eset láttam az ínye alatt a két kis fehér csíkot.Következő nap már kint volt a hegye. Most is itt tartunk, nem jön kijjebb, ugyanúgy a hyeg érehzető.

Azt még nem tudom hogy a véglelges állapotát mikor éri el.De majd megírom

Üdv

2009. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden különösebb tünet nélkül jöttek ki a fogai a kislányomnak. Egyik nap koccant a poháron a fogacska. Az én gyerekeim nagyon szerencsések fogzás témában, egyiknél se volt semmi gond, szinte észrevétlenül jöttek a fogaik.
2009. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3,5 hónapos kora óta szenved hol jobban, hol kevésbé. Most 6 hónapos és még mindig semmi. Be van duzzadva az ínye fáááj nagyon.:(
2009. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az első tünetektől a fog kibújásig 4-5 hét telt el, de nem volt vészes, éppen hogy csak voltak tünetei.
2009. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is kb 3 hónapos kora óta vannak tünetei, kb 2 hete már nagyon szenved, sok helyen meg van dagadva a kis ínye, fájdogál neki, még nincs fogacska, 5 hónapos. :(
2009. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!