Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának mit adjak...

6 hónapos babának mit adjak tápszer, tej helyett?

Figyelt kérdés
Tápszert nem ette, váltottam bolti tejre, de már azt is kihányja. Járt már így vki? Tapasztalat? NEM LEBASZÁS A TEJ MIATT!!!!!!!
2009. okt. 26. 19:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
próbáld meg még a tápszeres banánturmixot, az nagyon finom, hátha megeszi úgy
2009. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
szia, a 10-26 23:34-es vagyok, még annyit hozzátennék, hogy szerintem ne csinálj ebből bazi nagy problémát, ráerőszakolni úgysem tudod! Adj neki gyümölcsöt, főzeléket, tejpépet, joghurtot, amit szívesen megeszik! Amúgy mi történt a kérdésed feltevése óta? Kíváncsi vagyok!
2009. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést napi 1x megissza a bolti tejet vagy kakaót adok felváltva. Meg minden olyan kaját amit mi eszünk, persze a legjobb minőségben pl virslit, husit, főzeléket, májkrémes vajas kenyeret, ilyesmit. Nincs probléma. Rendesen van széklete, kiegyensúlyozott. Szerintem már teljesen átállt a kis gyomra. Minden jót kívánok
2009. nov. 10. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!