Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának mit adjak...

6 hónapos babának mit adjak tápszer, tej helyett?

Figyelt kérdés
Tápszert nem ette, váltottam bolti tejre, de már azt is kihányja. Járt már így vki? Tapasztalat? NEM LEBASZÁS A TEJ MIATT!!!!!!!
2009. okt. 26. 19:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Doki mit mondott?

Tejtermékekkel hogy álltok?

2009. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A dokink szerint erőszakolni kéne a gyereket, h egye a tápszert de nem eszik inkább. 3 hét alatt semmit sem hízott ezért folyamodtam már mindenhez.
2009. okt. 26. 20:26
 13/23 A kérdező kommentje:
Tejtermék mikor hogy. Valamikor megeszi valamikor nem
2009. okt. 26. 20:27
 14/23 A kérdező kommentje:
Tanácsok?
2009. okt. 26. 20:27
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
próbálj ki más formájú cumit, hátha azzal van a gondja.
2009. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmit nem fogad el, vegyél neki anyatejet. Az én babám sem ette a tápszert, amit pótlásként adtam neki.
2009. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
szia, az n fiam is kb. fél évesen kezdte el nemszeretni a tápszert. A mi dokink azt mondta nem is kell már neki... Most 11hónapos és azóta sem eszik több tápszert -kb 8félét próbálam- reggel eszik kb 100ml meg este vacsi után max 60ml. Ennyi az össz tápszer egy nap amit megeszik. Igaz ő uzsonnára elfogadja a tejpépet kb 200-at szokott enni belőle. Próbálj meg tízóraira gyümölcsöt, ebédre, vacsorára főzeléket adni uzsonnára meg ehet babajoghurtot (6hótól van) babapiskótával. A főzelékhez meg a gyümölcshöz keverhetsz sinlacot, attól hízik. Persze kell a tápszer de nem erőszakkal. Kár egy jó evő gyerekből emiatt rossz evőt csinálni. A babajoghurt is tejalapú, tele vitaminokkal. Van aki kecsketejet ad, állítólag az adható már ebben a korban. Mást nagyon nem tudsz, csak próbálkozol. Mi most a dm-es babylove tápszert esszük, ebből hajlandó minimálisat enni. Kakaóval az én fiamnak sem kell. Drukkolok neked!
2009. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

eddig mit evett a babad, tapszert?

egyik naprol a masikra nem fogadja el? jp lenne, ha kicsit reszletesebben irnal az elozmenyekrol, mert igy nem konnyu ralatni a helyzetre.

nem a foga jon es azert nem akar szivni a cumisuvegbol?esetleg a cuminak mas ize let, probaltad poharbol, itatobol, kiskanalbol adni? ha ennyit hanyik az nem jo, mindenkeppen beszelnek az orvosoddal, mert lehet valami gyomorpanasza a babadnak es azert nem tud inni mennyisegeket.

2009. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Az utolsó 2 válaszolónak nagyon köszönöm a választ. Hasznosak voltak. Köszönöm szépen
2009. okt. 27. 10:25
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Előzmények: 2 hónaposan nem szívta ki a cicit lusta volt. Fejtem egy hónapig, de a mellem teljesen tönkre ment. kb. 1 másfél hónapig tápszer, de csak keveset bírt egyszerre meginni. Majd nem kellett a tápszer inkább nem evett. Próbáltam mindent beletenni, de úgysem. Tej. 1-2 hétig oké, majd kihányás. Tejterméket eszik, már sok kaját adok neki. ADNI FOGOM A JOGHURTOT. KÖSZÖNÖM A TANÁCSOKAT!!!!
2009. okt. 27. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!