Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy bébim...

Mitől lehet, hogy bébim keveset eszik, mégis hízik?

Figyelt kérdés

8 hónapos a kincsem és így néz ki egy átlagos napunk:

reggeli:gyümölcs kekszel,vagy nélküle(vagy eszik-vagy nem)

ebéd:korának megfelelően zöldségből húsból főzi

délután:joghurt,puding...valami ami tejből van

este:alvás előtt szopi

éjszaka sokat van fent akkor van hogy iszik,van hogy szopizik egy keveset,attól függ,hogy mi kell Neki!

csak gyümilét iszik,mást nem hajlandó meginni!


2009. okt. 26. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyit eszik, amenyi kell neki.

Én 8 hósan abszolut nem adnél tejterméket neki, vacsira viszont adhatsz főzit, lehet nem fog éjjel kelni.

2009. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, ez bennem is felötlött, mert ő szilárdat épphogy eszik (10 hónapos). Gyümölcsöt 2x egy nap, meg reggel elnyámmog egy kis kenyeret, meg vacsorára egy kicsit ált. aból, amit mi eszünk, de ezek nem tételek. Főzeléekt nem eszi meg, eg a húst se, ha külön neki készítem el. Azonkívül viszont nappal 2-3x szopik, meg este, ill. éjjel is 1-2x.

Na most ha nem elég már neki az anayatej ilyen idős korban (ezt mondják ugye), akkor hogy lehet hogy most alig több mint 1 hónap alatt 3 centit nőtt és majdnem 400 grammot hízott?... én meg tiszta ideg voltam, hogy nem nő majd a nemevés miatt, direkt ezért vittem el mérni is, erre tessék.

2009. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!