Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor eszik meg egy baba egy...

Mikor eszik meg egy baba egy egész almát?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos kislányomnak elkezdtem adni az almát,de több megy mellé,mint a gyomrába.Illetve fintorog tőle,valahogy nem látom a fejlődést napról-napra.Vagy próbáljam inkább a barackot?Ki hogyan csinálja,hogy jobban menjen a kóstoltatás?
2009. okt. 26. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
HÁT, 12 ÉVESEN CSAK KÖRBERÁGJA, S ELDOBJA. tALÁN MAJD HA KAMASZODIK.
2009. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 teáskanál! Ezt tűzd ki célul!

A barack finomabb;)

2009. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi,igen tudom,hogy nem éppen a legjobban tettem fel a kérdést!:)

Arra lennék kíváncsi,hogy ha pl 3-4 nap sem eszik meg egy negyed almát sem,akkor hagyjam az almát és váltsak barackra?

2009. okt. 26. 17:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második!Köszönöm a válaszod!
2009. okt. 26. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én már kisfiamnak 3 hónaposan elkezdtem hozzátáplálni(nagy súlyú baba és a védőnő ajánlotta)nálam is így volt hogy egyáltalán nem akarta elfogadni semmit sőt a barackot nem is szereti inkább az almát.Most 5 hónapos és már nyitja a száját ha nyujtom a kanalat,bébiételekkel kezdtem (gyümölcs,zöldségek), már én turmixolok neki de el kellett telnie 2 hónapnak.Csak kitartás minden nap adj egy kicsit,kicsivel többet változatosan én így csináltam.Már adtam neki húsos bébiételt is és nagyon bejött neki.Jó egészséget.
2009. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Akkor türelmesen próbálkozunk tovább!

Mindegyikőtöknek jó egészséget kívánok!

2009. okt. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!