Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok enni vacsorára a...

Mit adhatok enni vacsorára a fogatlan 1 éves babámnak?

Figyelt kérdés

Eddig tejpépet kap,de szerintem már unalmas.Edédre 2-3üveg főzeléket kap,uzsonna joghurt.

Vagy amíg nincs foga ne is akarjak mást adni neki?


2009. okt. 26. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

kisfiam 10 hós négy foga van. vacsira vagy tejpép, főzelek vagy kenyérfalatkák, sajtal, vajjal, csirkemellsonkával.

szerintem ebédre ne adj neki annyi főzeléket hanem ebéd után adj neki gyümölcsöt desszertként. és így vacsorára is mehet a főzelék.

kisfiam még a négy fogával sem tud rágni. mégis megeszi a falatkákat. ügyesen forgatja a szájába és az inyével szétnyomja

2009. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azén fiam se ment tobbre 1evessen 2foggal tehát nyugodtan adhatsz neki kenyér belét májassal,felvagottal.Vagy tejbe rizs,vagy grizt.
2009. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi.És ezekből mennyit adjak?Ami kb ugyanannyira laktató mint az eddigi tejpép?

mondjuk szoktam adni neki reggelire,napközben kenyeret,kiflit...szépen megeszi,csakhogy nembiztos hogy lenne hozzá türelme vacsikor is.

2009. okt. 27. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.

nálunk a vacsora főzelék vagy tejpép vagy kenyérfalatkák sajtal, vajjal, tojássárgájával, sonkával mikor mi van itthon. és lefekvés előtt még tápszer orvos javaslatára.

ha főzeléket vacsizik akkor csak egy kicsi kb 60ml.

ha falatokat akkor 150ml.

de csinálhatsz főt májjat és az jó májkrémnek, így mégse bolti tudod miből van.

2009. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!