Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiabáltam a 11 hónapos kisfiam...

Kiabáltam a 11 hónapos kisfiammal, mielőtt elaludt. Haragudni fog rám, ha felébred?

Figyelt kérdés
Folyamatosan hisztizett ma, és nagyon mérges hangsúllyal kiabáltam vele. Felkéredezkedett az ölembe, majd a két kis kezével arconütött. Erre a fenekére csaptam kettőt.(nem nagyot) Rákiabáltam. Ő mégjobban sírni kezdett, magához szorított, és álomba sírta magát 2 perc alatt a vállamon. Nagyon bánom, most is sírdogálok, mert bánt a lalkiismeret. Még nem fordult elő ilyen, és nem is fogok mentegetőzni, nem kezdek panaszkodni... (gondolom úgyis tudjátok milyen tud lenni egy ilyen nap) Haragudni fog rám?
2009. okt. 26. 15:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hogyhogy "nincs tudata"?

Neked van gyereked?

Van már 11 hónapos?

Lehet, hogy Te vagy tudatlan...


:-)

2010. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

nincs gyerekem de nem is kell:D

anyámtol tudom én mit csináltam 11 honaposan

se beszélni se járni nem főleg nem gondolkodni.neked vmi szuper gyereked van?ja gondoldom 5jegyü számokat öszeszoroz pillanatok alattXD

2010. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Azért mert még nem jár (bár nem egy gyerek 11 hónaposan bizony egyedül megy!!!), nem beszél, attól még tudata van, sőt gondolkodni is tud! Rengeteg dolgot megért a környezetéből, a beszédből is.. Keress rá a Google-ban a csecsemő értelmi fejlődése címszóra! rengeteg számodra is hasznos dolgot olvashatsz ott, akár arról is, hogy van-e tudata egy csecsemőnek...
2010. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, ha úgysincs felesleged belőle, akkor miért osztod az észt a babás oldalon?


Az mondjuk világosan lejön a válaszodból, hogy 11 hónaposan nem volt tudatod... és sajnos ez az idők folyamán nem sokat változott...


:-D

2010. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

16:45 vok

hogyan lenne tudata ha nem tud beszélni nagyon okosok.

honnan tudná ha rákiabálsz hogy büdös kölök:D ha nem tud beszélni akkor ugyse érti.az a tudat ha tudod hogy most le lettél b*szva anyuci által.

amugy véletlenül keveredtem ide de muszály volt beirnom mer láttam mi a téma:D

2010. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

16:52 dehogy ért meg bármit is ennyire nem okos egy embergyerek talán egy aliean:D

20:58 az irásod végét nem is olvastam de igy utolag neked is az anyád

2010. jan. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem vezesd le máshol a fölös energiád... :-D
2010. jan. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

áá kösz de nem ennyit nem lehet:D

amugy akinek elmeséltem ezt a kérdést mindenki jot röhögött rajt.

ujabb jo példa rá hogy nem kell gyereket nevelni:D

2010. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!