Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiabáltam a 11 hónapos kisfiam...

Kiabáltam a 11 hónapos kisfiammal, mielőtt elaludt. Haragudni fog rám, ha felébred?

Figyelt kérdés
Folyamatosan hisztizett ma, és nagyon mérges hangsúllyal kiabáltam vele. Felkéredezkedett az ölembe, majd a két kis kezével arconütött. Erre a fenekére csaptam kettőt.(nem nagyot) Rákiabáltam. Ő mégjobban sírni kezdett, magához szorított, és álomba sírta magát 2 perc alatt a vállamon. Nagyon bánom, most is sírdogálok, mert bánt a lalkiismeret. Még nem fordult elő ilyen, és nem is fogok mentegetőzni, nem kezdek panaszkodni... (gondolom úgyis tudjátok milyen tud lenni egy ilyen nap) Haragudni fog rám?
2009. okt. 26. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg hamar elfelejti és mire felébred újra mosolyogni fog.

Nyugi ilyen mindenkivel előfordul. Amúgy az én lányom is tiszta dinka ma. Egyfolytában a rosszaságon töri a fejét, pl az ebédet salátás merőkanállal volt hajlandó megenni. :)) (17 hónapos) Ha elvettem tőle ordított és nem evett. Délelőtt meg megszállottan pakolta ki a ruhás szekrényét úgy két órán keresztül, hiába szóltam rá kb ezerszer, a végén már én is kiakadtam és rákiabáltam. Utólag nem vettem észre, hogy haragudott rám.

2009. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Ha haragudna Rád, nem a válladon aludt volna el.
2009. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem fog rád haragudni. Volt már, hogy nálam is elszakadt a cérna, rákiabáltam, de nem vettem észre utána, hogy haragudna rám. Ha felkel szeretgesd meg. Nekünk is vannak, lehetnek rossz napjaink, nem robotok vagyunk, hanem emberek. Tudom, hogy bánt most, de elő fog még fordulni.
2009. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne emészd magad, nagyon sok anyával megesik, hogy néha elszakad a cérna :)) Ez egy ilyen nap volt... A babád szeret Téged, még ha most épp így is történt. Hidd el, amikor kialussza magát, épp olyan mosolygósan fog ébredni, mint máskor, ugyanúgy fog hozzád bújni, mint mindig :)) Fel a fejjel, lazíts Te is amíg alszik és ha felébredt puszild meg sokszor. Ők nem haragtartók :)) gondolj csak bele, majd ha picit nagyobb lesz, egy nap alatt 10x, 20x is össze fog veszni a testvérével, barátjával és végül mindig megbékülnek. 4 gyerekes anyuka
2009. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Már jobb is a kedvem! :)
2009. okt. 26. 15:45
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nálam elég sokszor elszakad a cérna de a kislányom minden nap mondja,hogy szeret.nálunk sokszor van popsira vágás de tíz perc múlva elfelejti.ez olyan mint ha elesne felejthető.az enyém 3 éves hidd el minél nagyobb lesz annál többet fogsz kiborulni.
2009. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ma nálunk nagyon hasonló volt a szitu.

Kislányom már túlpörgött, de még mindig nem volt hajlandó aludni, csak mászkált, mint a mérgezett egér, de már alig látott.

Aztán mikor már századszorra tettem a kiságyba, akkor meg elkezdett velem kiabálni, és dilizni.

Hát én is jól rákiabáltam, és "lenyomtam az ágyban" mert már egyszerűen nem bírtam cérnával.


Reggel hat óta tiszta dinka, semmi nem jó neki, semmi nem köti le, mindenért hisztizik.

Aztán két perc alatt elaludt.


Azóta már felébredt, és mosolygós, kipihent, és kialudta a dinkaságot, nyoma sincs az egész napos hisztinek!

2009. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam a kérdést.

Persze , hogy nem fog rád haragudni, hiszen te vagy neki a legfontosabb a világon. Te gondozod és törődsz vele a legtöbbet, tiéd a legfinomabb ölelés az egész földkerekén :o)


Egyébként sajnos ma nálunk is nyűgös délelőtt volt. 1óra volt mire elaludt a kislányom és én is rákiabáltam. Nagyon rossz érzés utána, hogy megbántottam, de szerintem nincs olyan ember a földön akivel ez néha ne fordulna elő.

2009. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mosolygott, mikor felébredt. :)
2009. okt. 26. 20:32
 10/18 anonim ***** válasza:
egek 11honapos gyereknek még tudata sincs nem hogy haragudni tudjon XD
2010. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!