Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Butaság ha azt gondolom, hogy...

Butaság ha azt gondolom, hogy a mellszívóval nem tudom kiszivatni a tejet de a babám ki tudja? 20 ml-nél többet sehogyan sem tudok kisajtolni, de a babóm szépen gyarapszik.

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem butaság.A babád sokkal jobban kitudja szívni a tejet,mint a mellszívó.Én soha egy cseppet sem tudtam kifejni.Ha meg a teli mellemből próbáltam fejni akkor sem jött le csak 10-20 ml.Amikor meg megnyomtam akkor meg spriccelt belőle a tej.
2009. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, sokat segitettél, már megijedtem, hogy elmegy a tejem. Én valamiért kézzel nem tuom ellenőrizni.
2009. okt. 26. 15:20
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom
2009. okt. 26. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az! Vannak olyan anyukák, akiknek nem indul be a tejleadó reflexük, csak, ha a baba szívja. A legszuperebb mellszívó se hasonlítható össze a baba szívásával. Ha a babád szépen gyarapodik, akkor fölösleges gyötörni magad. Ha majd többre lesz szüksége, ő be fogja állítani azzal, hogy sűrűbben fogja kérni.. Addig meg inkább használd másra azt az időt, pihenj, csináld a dolgaidat.
2009. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az, hogy nem nagyon tudok semmit csinálni mert állandóan nyafog, és már nem tudom mire gondoljak, ígyhát gondoltam van abban valami, amit az öregek mondanak, hogy nem elég neki a kaja, ezért folyamodtam a mellszívóhoz.
2009. okt. 26. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Oh, én sem tudtam semmit fejni... Most 10 hónapos a babám és javarészt még most is szopik.
2009. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudok fejni max.20 ml-t alkalmanként, egyszerűen nem indul be a tejleadó reflex. Ha a fiamat rárakom a cicire akkor pedig másodperceken belül kiváltódik a reflex és ömlik a tejci.
2009. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!