Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak fejem a tejet mellszív...

Ha csak fejem a tejet mellszívóval valóban el fog apadni a tejem mert soktól ezt hallom?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
8 hónapja fejem, mert a fiam nem szopik egyáltalán. Anyatejleadó lettem, napi két liter tejem van. Üzenem azoknak, akik riogatnak téged alaptalanul.
2010. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen fejed a melled, kiüríted őket, akkor nem fog elapadni a tejed!

A női test fantasztikus, mert rendkívülien jó alkalmazkodik. Ha akkor szokik hozzá, hogy csak fejed, akkor annak mérten fog tejet termelni.

Szerintem nagyon jó, hogy ha valaki fejni is tud annyit, amennyivel ellátja a babáját, esetleg még többletet is termel anyatejgyűjtő központba, mert sok édesanya épen azzal küszködik, hogy egyáltalán nem tud fejni!

2010. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 hónapja fejem, épp annyi van, amennyi kell.
2010. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha nem szokizott a lányom, csak fejtem mindig amíg volt. Neki elég volt a többi meg nem számít, igaz az elején 4 óránként fejtem, ahogy ő is evett, éjszaka is.
2010. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
attól függ, ha jól reagál a melled a mellszívóra, akkor nem fog elapadni. de pl. nekem a mellszívó sosem tudta teljesen kiüríteni, sőt. amikor fulra tele volt, akkor is csak max. 80 jött le, de inkább 60 mellszívóval, a babám meg simán jóllakott vele. nekem nem annyira erős a tejleadó reflexem, sosem folyt pl. a tejem se, és ha a kicsim elkezdett szopni, akkor is kb. fél-1 perc volt mire beindult rendesen.
2010. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell félned nem fog elapadni ha rendesen fejed. Én is 3,5 hónapig így ettetem a fiamat. Sajna utána már neki nem kellett pedig tudtam volna neki még simán adni. De meg jött a menstruációm és ezt a fiam nagyon megérezte és elutasitotta a tejcit. Pedig próbáltam kicselezni is különböző modszerekkel de nem ment. Én éjjel is folyamatosan fejtem mikor ő evett. Igaz nem volt könnyű de én ezt szoktam meg és ezl fogadtam. A lényeg nekem az volt, hogy anyatejet kapjon vagy ciciből vagy üvegből. És nálunk üveg lett a vége. De kapta és ez a lényeg. Te is szépen fejed ki mindig az összeset és akkor szépen újra fog termelödni a tejci. Mondjuk én jártam talpmaszázsra is hogy biztos legyen jól tejem. És volt is szépen. Mindig elég volt a kicsinek. Sok sikert.

10,5 hónapos baba anyukája.

2010. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!