Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire lehet csúnya a BCG...

Mennyire lehet csúnya a BCG oltás?

Figyelt kérdés
A kislányom tíz hónapos múlt és már hónapok óta mindig megduzzadt és kifakadt, de a doki és a védőnő szerint ez természetes. Ma délután arra lettem figyelmes, hogy véres és van rajta valami, olyan mint a genny, de nem az volt, hanem zsírszövet(babaháj). Bevittük az ügyeletre, ahol azt mondták, hogy még nem láttak ilyet. Nem tudom mi lehetett a gond, mikorra fog begyógyulni? Volt már esetleg valakinél ilyen, vagy hasonló probléma?
2008. jún. 28. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerencsére nekünk nincs ilyen gondunk, de az én védőnőm is felkészített rá, hogy lehet ott hatalmas duzzanat és ki is fakadhat. Azt mondta, természetes és arra kell vigyázni, hogy ne ázzon vízbe. Remélem tudtam segíteni! 6 hetes kislány anyukája.
2008. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Bocsi, a kérdésed végét nem olvastam. Ebben nem tudok segíteni sajnos... :(
2008. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok ,nekünk nagyon pupos és piros a bcg oltás helye ,lehet ezért nyűgi a babánk 3 napja!???lehet ki fog lassan fakadni?

Fájhat neki? lehet tőle lázas? 2 hósak vagyunk

2008. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia. Nekünk nem fájt, nem volt tőle lázas. Csak amikor beleakadt valamibe már nem tudom hogyan de kifakadt. Azt viszont szerintem nem is fájlalta annyira.
2008. okt. 13. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Aha tehát ha véletlenül a fürdésnél éri víz nem lesz baj belőle ,csak ne sokáig?!! Ugye?

mert igen nehéz egy izgő mozgó babát ugy tartani hogy ne érje víz a kicsi kezét!

2008. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!