Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos a fiam és nem...

14 hónapos a fiam és nem hajlandó meg enni a főzelékeket?

Figyelt kérdés
Csak húsleves,túrós tészta ,Zöldség leves ezeket eszik ,de semmilyen főzelék ,hogyan szoktassam rá??????A párom azt mondja ,hogy ha ma nem kell ne adjak semmit és majd meg éhezik és holnap meg eszi?Na hogyan csináljam????
2009. okt. 26. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add most neki 2-3hétig.ez az a kor, amikor csak kedvenceket esznek,én 3x túlestem rajta mind a 3gyerekem eljátszotta.Az éheztetés nagyon rossz gondolat mert éhesen még hisztis is lesz!Az egyik lányom majdnem mindennap csak túróstésztát evett,meg húslevest,a fiam meg volt hogy napokig csak pörköltet,azt mondta a védőnő is ha ez kell adjam neki majd megunja ,így is lett,pár hét és ette a főzeléket is /persze pörkölttel:)/ne add fel ne idegeskedj ,majd ha 8évesen sem eszi akkor hagyd ki a vacsit!:)
2009. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet a 14 hónapos kislányomnál. Csak Ő már lassan két hónapja nem hajlandó főzeléket enni, kivéve a tökfőzeléket. Nem tudsz vele mit csinálni. Adj enni azt, amit szeretne. (na persze itt nem az édességre gondolok) Vagy próbáld ki a rakott dolgokat. Én bármilyen zöldséget megcsinálok rizses hússal rakottan és azokat megeszi. Akkor megy a karfiol, a zöldbab, a kelbimbó, káposzta... egyébként nem.
2009. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. okt. 26. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!