Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozott a járássegítő valamely...

Okozott a járássegítő valamelyik babánál balesetet, esetleg visszavetette a járásban? Vagy éppen ellenkezőleg, segítette?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én kihagytam mind a három gyermekemnél,nem bízom benne.Egy barátnőm 6hónaposan tette bele a picit a kis gerince odalett,és fél évvel később ment önállóan mint mi,ha fogták a kezét szaladt,de egyedül nem bírta megtartani magát.Persze olyat is tudok aki használta és semmi gond.:)Járj utána és mindenképp ésszerűen használd.:)
2009. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem a bébikompot kérdeztem, hanem a járássegítőt, amit tologatni lehet.
2009. okt. 26. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:

A kisfiam 12 hónapos és 2 hetes volt, amikor szereztünk neki egyet. Első perctől fogva tologatta, nagyon szerette, sehová nem közlekedett nélküle, tologatta a lakásban össze-vissza.

Egyszer csak észrevétlenül és véletlenül elindult nélküle 13 hónaposan, pár napja!!!

Úgyhogy nekem az a véleményem, hogy segített neki: bátorságot adott. Most már csak játékképpen veszi elő a járássegítőt, egyébként a lakásban már önállóan (még persze kissé ügyetlenül) közlekedik.

Én határozottan ajánlom, nálunk bevált!


(Ja, balesete sosem volt, gondolom arra gondolsz, hogy hasra eshetett vagy ilyesmi. Nem, semmi ilyen nem volt, ezeket úgy csinálják, hogy annyira könnyen azért ne guruljanak el)

2009. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 9 hónapos korában kapott egyet, amikor már a bútorok mellett lépegetett és 1 éves korában indult el önállóan, azóta meg sem áll :)Sima tescosat vettünk ötezerért, de a mai napig eljátszik vele. Nagyon ügyesen megtanult vele járni, egyből ráérzett hogyan kell. Volt egyszer-kétszer, hogy elesett vele, de csak a térdére, és már ment is tovább. Szerintem szuper dolog, én ajánlom.
2009. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk van, de nem szerettem... Amikor járni tanult a kislányom, akkor belekapaszkodva lépegetett vele, de mivel az folyamatosan gurul ezért én folyamatosan infarktust kaptam, hogy mikor esik el és üti be a kis fejét. El is tettem és pár héttel később már teljesen egyedül ment (9,5 hós volt!!!!). Rossz benne, hogy nem lehet fékezni és csak egyenesen megy (legalábbis a Fisher Price-os, ami nekünk van).

Szóval én nem ajánlom, de ez személyes vélemény, valakinek teljesen beválik...


18 hós kislány anyukája

2009. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is Fisher Price-os van, és mi meg nagyon szeretjük, a kisiam 8 hónaposan kezdte használni, 9 és fél hónaposan egyedül járt. Nem bukott föl benne, kényelmes kapaszkodója van, mai napig (16hónapos) tologatja, játszik vele.
2009. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!