Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A friss levegőn a babám végig...

A friss levegőn a babám végig alszik (még az evés időt is), ez elfárasztja estére, vagy ellenkezőleg, mivel ugye laszik végig?

Figyelt kérdés
És másik kérdésem az lenne, hogy 4 hetes babámra mit adjak ebben a napos időben? én gondoltam egy rövidujjú body és egy ujjatlan rugdalózó, plusz takaró, ha szükséges, esetleg vékony sapka is kellene még?
2011. aug. 5. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

minden babánál máshogy vagy.

de 4 hetes babánál még nem probléma ha egész nap alszik, arra figyelj, hogy az utolsó előtti etetés után már ne aludjon! szórakoztasd, fürdesd meg, énekelj neki, aztán jöhet az éjszakai alvás.

egy ilyen 3 órás ébrenlét és a fürdés fáradalmai pont elég neki hogy jól aludjon éjjel :)

2011. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont, ahogy mondod. igy szoktuk csinálni és igazából magától állt erre rá. általában egy napból kétszer van ilyen fentlét, az egyik kora reggelre vagy hajnalra esik a másik pedig a fürdés előtti időszakra. igy az éjszakát Hála Istennek könnyedén átvészeljük, mert csak 2,5-3 óránként kell kelni hozzá etetni, de szerencsére vissza is alszik utána, igy én is tudok pihenni. de, amig fent van.... hm.. nem lehet vele mit csinálni, mert semmi nem jó neki, akkor azért kijut a jóból nekem. :)
2011. aug. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!