Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsöt adtok már a...

Milyen gyümölcsöt adtok már a babátoknak, és hányadik hónaptól?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hónapos korától adtam neki almát, aztán barackot, banánt. 7 hónapos és még most is ezeket eszi, más gyümit még nem próbáltam meg neki.
2009. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
érdekes, nálam a védőnő a banánt a végére rakta a listának, mert hogy nem tudják úgy megemészteni....nem értem akkor mi van
2009. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hete próbálkozom, eddig almát és barackot kapott. Úgy veszem észre, hogy azóta szelesebb és nyöszörögve pukizik, mint mikor hasfájós volt még. Úgyhogy most szünetet tartok. Talán két nap múlva megkóstoltatom vele a répát, ha az sem, akkor hanyagolom a hozzátáplálást. 5 hónapos lesz hónap elején.
2009. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4,5 hónapos kora óta kap gyümölcsöket, almát, barackot, banánt.A körtét most szeretnénk kipróbálni.

Holnap lesz 6 hónapos

2009. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 hótól, alma, barack ezzel kezdtem. Aztán mindig a köv. hónaptól kapott már mást is: körte, tök, krumpli, banán..
2009. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!