Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is csinálja azt,...

Más baba is csinálja azt, hogy ha lemennek vele sétálni, minden második lépésnél felkéredzkedik, nem hajlandó a két lábán jönni?

Figyelt kérdés
17 hónapos a lányom és hát apukájánál mindig eléri, hogy felveszi, én nem akarom, de ha csak én vagyok, akkor hatalmas hisztit csap le, leül a földre stb. Másnál is volt így? És hogy lehet erről leszoktatni? Megmondom őszintén már stressz van bennem, ha sétálni megyünk. Babakocsival indulunk, onnan kikéredzkedik, mint aki menni akar, aztán onnan meg kézbe. :(
2009. okt. 26. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is írhattam volna, annyi különbséggel hogy az én 17 hósom elkezd mászni, mert szerinte az nagyon vicces. Tiszta kosz lesz, a cipője orra lekopik. Pedig mindig veszekszek vele ezért hogy érezze hogy nem szakadok meg a röhögéstől. A séta végére tiszta idegbeteg vagyok. Kezemet nem fogja meg, kocsiban nem marad meg, ha nem engedek meg valamit hazáig ordít.
2009. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni benneteket, de a fiam kb 1 hónapja szokott le róla, de még most is elő-elő fordul, hogy felkérdezkedik. Most 22 hónapos. És dettó, apukája -ha nagy ritkán ő viszi persze- mindig felveszi, ebből vannak a vitáink. Csak a következetesség és a kitartás, amit javasolni tudok. És akkor egyszer csak rádübben, hogy szaladgálni sokkal jobb. Már az egész lakókörnyék ismer minket: ja, ez az a kisfiú, aki a földön fekve hisztizik... :-))) hát, ez van.
2009. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ajjaj köszi, ettől féltem..... Szóval akkor következetesség, majd próbálok hatni apukára is, hátha belátja. Egyébként vasárnap amíg főztem, ketten lementek sétálni, no 10 perc múlva már ott voltak, még fel se raktam a kaját, gyakorlatilag végig kézben volt csak hajlandó lenni.
2009. okt. 26. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!