Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Az 'Aludj jól...

Kedves Anyukák! Az 'Aludj jól gyermekem' című könyvet át küldené nekem valaki? Hasfájós a Picim, sokat sírunk.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olvastam az előző kérdésekben, hogy hasfájós a pici és nem marad a kiságyban. Valaki felajánlotta ott az anyukának hogy átküldené neki ezt a könyvet. Az én Picikém is pocifájós...és ma hajnalban is együtt sírtunk. Sikítozik, annyira fáj neki a pocikája.:( Pedig annyira odafigyelek, hogy mit eszek. Légyszi ha tudja valaki küldje már át nekem ezt a könyvet, mert van, hogy csak rajtam alszik a pici...és nem nappal, hanem éjszaka és hajnalban.:( A dokinéni is írt fel neki görcsoldót...néha használ néha nem. Lázmérővel piszkáltam meg a popsiját (kimelegedett a sírástól) és úgy "ömlött belőle"...Ma vagyunk 3-om hetesek, úgyhogy még sok idő van hátra a 3. hónapig.
2009. okt. 26. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy betolakodok. Én is szeretném kérni ezt a könyvet, ha lehetséges. Igaz mi már 5 hónaposak vagyunk, de még mindig küzdünk a hasfájással. Mi a papaverines görcsoldót használjuk, de nem sokat ér. :o(

Próbáltátok esetleg az infacolt vagy az espumisan cseppet? Sokaknak ezek is használnak. Vagy 1 hónapos kortól használható a Gripe Water is. Vasalóval felmelegített textil pelenka is enyhíti a görcsöket, ha a pocijára tekered. Valamint, ami nekünk sírás ellen bevált egy darabig az a hajszárító volt. Vicces, de ezzel fújtuk a meleget a hasára, jól esett neki és a búgó hang meg is nyugtatta. :o)

2009. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Küldj egy email címet, ahova küldhetem!
2009. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia Kedves első! Köszi a javaslatokat!!! Most sajnos nem tudom a nevét annak, amit felírt a Picinek a Dr néni, mert valami kikevert görcsoldó, napi 4x lehet neki adni, de nem sokat ér!!!:( Ma is 1 óra elteltével hatott, ha az hatott...mert ugye masszírozgattam közben a pociját, hátát...stb

Mégegyszer köszi Mindkettőtöknek!

Üdv

2009. okt. 26. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!