Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell csökkenteni az...

Hogy kell csökkenteni az etetések számát?

Figyelt kérdés
Babóm 2 hónapos. 100/110-ket eszik,3 óránként. Issza már a baracklevet is mert elég hasfájos. De nem akar többet enni kevesebbszer.
2008. jún. 28. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:

akkor adj neki enni amikor éhes. nem gondolod hogy a baracklé még túl korai. mert a baracklében nagyon olyan sok dolog van amit még a 2 hónapos baba gyomra nem tud megemészteni... és ez is okozhat hafájást. ha hasfájós a babód inkább adj neki kanilla teát vagy kömény teát az jobban segít :)


üdv brigi mama

2008. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne változtasd a babád evésének számát. Mert ha éhes, akkor úgyis jelezni fog, és annyit eszik, amennyit szükséges. A baracklé még szerintem is korai, azt csak később adj neki. A kamilla tea is hasfájásra van, és azt már adhatsz neki.
2008. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont azért kapja, mert a tápszer fogja, és ha nem eszik barackot 2-3 napig nincs kaki. Amúgy meg nem korai, se a védőnő se a doki szerint. Még mindig jobb és egéségesebb mint a glicerin kúp, vagy a szélcső.
2008. jún. 28. 18:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és a kamillát is kapja
2008. jún. 28. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:

hát az én védönöm és dokim az ilyet egyböl elutasitja... még a vizet is alig akarta meg engedni... de ha a babád jól kakil töle akkor nem hiszem hogy baj lehet. de abban biztos vagyok hogy nem több rosszat tesz neki mint jót... még egyszer le irom hogy vannak benne olyan tápanyagok tartósitó szerek vitaminok, amit egy ilyen fiatal kis baba még nem tud meg emészteni...


de itt a te gyerekedröl beszélünk... én biztos nem adtam volna barack levet a fiamnak akár mennyire fájt is a hasa... bocs


brigi mama

2008. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
javitás: több rosszat tesz mint jót :)
2008. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a szélcső használata kevésbé káros... Nem csak szerintem!


[link]

2008. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én rendes barackból csinálok neki levet,nem bébi italra gondolok.
2008. júl. 1. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!