Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 kg felett már csak autósülés?

9 kg felett már csak autósülés?

Figyelt kérdés
A babám 7 hónapos múlt, közelíti a 9 kg-ot és még nem ül stabilan. Most már át kell térnem az autósülésre?
2009. okt. 26. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem teljesen értem. Eddig nem használtatok autósülést? Vagy a hordozót gondoltad lecserélni autósülésre? Ha igen, akkor szerintem még nem kell kapkodnod, kb. 8 hónaposan is átteheted a babát. Amíg kényelmesen elfér a hordozóban, addig maradhat, főleg, ha még nem ül stabilan!
2009. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Azért mert eléri a 9 kg-t, még nem kell váltani, csak ha már nem fér el benne!
2009. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, eddig hordozóban volt az autóban, mert azt a babakocsi vázára is rá lehet tenni és így nekem is könnyebb volt a közlekedés.
2009. okt. 26. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én addig a hordozóban viszem amíg azt ki nem növi. Ha kicsi lesz már, akkor váltunk autósülésre, addig felesleges.
2009. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!