Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma kapjuk meg a 2 hónapos...

Ma kapjuk meg a 2 hónapos oltást. Mire számitsa, belázasodok? Nyügi lesz a babóm?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 07:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom nem lázasodott be szerencsére, de nyűgős volt kicsit. A 3 és 4 hónapos után meg már nyűgös sem volt a drágám!

Minden jót! Nem lesz semmi baj!

2009. okt. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagyis a babám belázadik??
2009. okt. 26. 07:13
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! :)
2009. okt. 26. 07:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi se lázasodtunk be,a 2 hónapos oltástól,de nyűgös volt.Viszont a 3 hónapos oltástól lázas volt,igaz kettőt kapott mert az egyik nem kötelező volt.
2009. okt. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! nem lázasodtunk be, sőt az én babámra nyugtatólag hatott az injekció. Az volt az első este, amikor végigaludta az éjszakát, és annyira tettszik neki, hogy azóta is alszunk éjszaka:).Minden babára máshogy hat az injekció! Minden jót!
2009. okt. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 hete kaptuk, semmi "baja" nem lett a Picimnek. Se láz, se nyűgösködés, semmi.
2009. okt. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
nem vagyunk jósok.
2009. okt. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lett semmi gond, se láz, se nyűgösség, semmi.
2009. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia


Mi is kettő oltást kaptunk egyszerre.

Nálunk volt egy kis hőemelkedés /popsiban mérve 38,2,amiből ügye lekell vonni 5 tizedet,tehát 37,7volt a láza/,de nem volt egyáltalán nyűgős...mosolygott ezerrel,ahogy szokott..:)


A szurinál úgy volt,hogy megkapta az elsőt,kicsit felsírt,mi mondtuk neki,hogy milyen ügyes,meg minden,és abba is hagyta volna a sírást,ha nem kap még egyet...na de aztán mondta,hogy hagyjuk már abba,elég volt már ez neki...,de csak addíg sírt,míg fel nem vettem a karomba. Szerintem ez minket jobban megvisel,mint őket...


ja...amúgy a doki nénitől kaptunk egy kúpot,amit haza érkezés után felkellett neki dugnunk. Sajna nem tudom a nevét,de gondolom,hogy valami láz és fájdalom csillapító volt..


Nálunk lassan jön a 3 hónapos...én attól félek egy kicsit...


További jó babázást neked!

2009. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Könnyes lett a szemem nekem is,rám nézett és hullottak a nagy krokodil könnyek a szeméből.
2009. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!