Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai kismama vagyok, ha...

Angliai kismama vagyok, ha belazasodok este mit vehetek be?

Figyelt kérdés
Sajnos megbetegedtem...Nagyon eros megfazas ez nem folyik az orrom inkabb nagyon elvan dugulva alig birom kifujni....+a torkom is faj,de attol felek belazasodok...Mikortol vehetek be valamit es mit?38 vagy 38.5-tol?30hetes kismama vagyok,nagyon remelem hogy a babamnak semmi baja sem lessz!!!!!
2009. nov. 20. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg a babádnak semmi baja nem lesz, védi őt a tested!Én tengervizes orrsprayt ajánlanék, bizti ott os van!Könnyebben megy majd az orrfújás!Lázra igazán nem tudom, én sosem vagyok lázas, talán 10 évente 1szer!
2009. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Utánna néztem Panadollt szedhetsz ha belázasodsz azt kinn is lehet kapni.

2009. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nagyon koszonom,Panadol van itthon,hal Istennek meg nemkellett bevennem,remelem nemis fogom!!!!!

Csak a babym legyen jol!

2009. nov. 20. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A tengervizes orrspray mellé az inhalálást is megpróbálhatod, kakukkfűvel vagy kamillával, valamint a torma és a vöröshagyma amik jól tisztítják az orrot. A hagymatea is jó.

Láz ellen paracetamol-tartalmú lázcsillapítót szabad bevenni. Én 38-nál már bevenném, mert a láz árthat a babának. Egyébként nyugi, védve van :)

Egy szintén 30 hetes kismama :)

2009. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én szintén összeszedtem valamit.

tegnap este óta köhögök ez mostanra hőemelkedésig ment.próbáltam teát fokhagymát mézet negrót...semmi.

felhívtam a dokimat és azt mondta már hőemelkedéstől vegyek be algopirint, és sok vitamint egyek. hőemelkedésem van és eg yfél algopirint bevettem+ sok gyümi + sok tea.

drukkolok hogy jobban legyetek:)

12 hetes km

2009. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.


En is angliai kismama vagyok.

Nemreg tettem fel en is egy kerdest, hogy mit tehetek a betegseg ellen.

En homeos bogyokat szerettem volna bevenni, de nem kaptam.

Paracetamol alapu lazcsillapitot vehetsz be nyugodtan.

En kamilla teaztam (gozoltem es ittam is mezzel es igazi citrommal), mezbe tettem fokhagymat es azt eszegettem (hagytam allni 1-2 orat es egy egy kanallal bevettem a szamba, jol szetragtam es hagytam kicsit had csipjen majd lenyeltem es probaltam nem nyelni ra, hogy fertotlenitsen).

Probalj nem fekudni csak ulni az agyban es ugy pihenni, nehogy tudogyulladsod legyen (mivel nem folyik kifele az orrod, viszont urulnie kell valahova....nehogy a tudodbe mennyen es elfertozodjon).Ha faj a torkod probalj sos vizzel gargalizalni (nekem ez nem jott be, mert nem tudok, igy lenyeltem es hanytam folyamatosan, de masoknak segit).

Tengeri sos vizet csoppenthetsz az orrodba (2dl felforralt es lehutott vizbe 1 teaskanalnyi so kell, igy hasonlian sos mint a konny).Regneteg hagymat megpucoltam es daraboltam, hogy tisztujon az orrom (nalam mar nagy volt a tudo gyulladas kockazata, mert mindig fulladtam).

Sok gyumolcs es nyers zoldseg + meleg tea ami meg segit (persze nem fekete es zold tea a Holland&Barett-ben sok fele gyogy teat tudsz venni kamilla csipkebogo stb)

[link]

.

Nekem ezek jottek be, de ez sem torvenyszeru, hogy Neked ezek a megfelelo praktikak...de veszteni nem vesztessz vele ha kiprobalod :)

Surun merd a lazad nehogy felszokjon.


Jobbulast kivanok es tovabbi szep babavarast.

26 hetes kimami

2009. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Wow,nagyon koszonom!

Mar kezd jobb lenni,a homeos bogyokat beszedtem csak 3napig lehet...Meg holnnap vehete be es aztan ennyi.Remelem mar kutya bajom lessz holnapra!!!!!

Boldog babavarast!!

2009. nov. 22. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!