Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen tünetekkel járt...

Kinek milyen tünetekkel járt a tejallergia?

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám és egy nem múlő hurutos betegség miatt a doki újra HA-s tápszert írt fel neki. Ezt két hete eszi, de azóta teljesen felborult az emésztése. Naponta négyszer kakil, egyébként már nagyon szépen beállt napi egyre a reggeli evés után. Ráadásul a négyből három zöld és híg állagú. Előtte már egy hónapja 1-es típusú tápit evett, semmi jele nem volt allergiának. Naponta 2-3szor eszik tápszert, és nem tudom másra fogni, mert mindent ugyanúgy eszünk ahogy előtte, tehát csak a tápszer változott... :(
2009. okt. 25. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk így jelentkezett: haspuffadás, hasmenés, emésztetlen darabok, pöttyök pelus környékén. Később csökkent növekedés.Nem vagyok orvos, de a hurutos betegség a téppal hogyan függ össze? Nem kérdezted, hogy nem állhatnál-e vissza az eredeti tápra?
2009. okt. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia.Kislányomnál 10hosan derült ki.bármilyen tejtermék után 5-10 percel már ment a hasa még egy darabka csokitol,turostáskátol is.fájt is a hasija de inkább a nagy mennyiségü hasmenés volt a tünet.2éves korára kinötte de másfél éves koráig szegényem még csokit se tudott enni,se péksüteményt:(
2009. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is napok óta ezzel a témával foglalkozok. A múlt héten vittem el a 14 hónapos kisfiam egy magánrendelésre, és az orvos azt mondta, hogy tejallergiás a babám. A kisfiam újszülött kora óta nagyon rosszul alszik, minden órában felsír, és újabban napközben sem alszik. 3 hónapos kora óta köhög, sokszor majdnem hányás is lesz belőle. Kb. egy hónapja a fenekét kicsapja valami. Az arcán időközönként vannak pöttyök. Ja! És általában híg kakija van. A kisfiamnak most semmi tejterméket, még tápszert sem lehet adni, valami szójatejet kapott. Én úgy döntöttem, hogy a gyermekklinikára kérek időpontot, hogy csináljanak egy allergiatesztet.

2009. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is el fogom vinni allergia vizsgálatra.
2009. okt. 27. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!