Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg hogy az...

Hogy oldjátok meg hogy az elaltatott baba ne ébredjen fel attól hogy leteszed az ágyba?

Figyelt kérdés

Útóbbi napokban ha letesszük azonnal vagy "jobb" esetben 10 perc múlva felébred. Eddig ha elaludt akkor nyugodtan le tudtam tenni és otthagyni

7 hetes a kislányom


2009. okt. 25. 10:58
 1/4 anonim válasza:
minnél többet eszik annál jobban elfárad, lehet hogy mostanság kevesebbet eszik
2009. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a problémával még mi is küszködünk,2,5 hónaposak vagyunk. A kiságyban nem tud magától elaludni, szopi közben, vagy ringatás közben alszik el. Amint leteszem a kiságyba, kipattan a szeme. Korábban mindig a büfi keltette fel. Még nem sikerült jó megoldást kitalálni, ölben tartom, amíg mélyen el nem alszik, és megpróbálom letenni. Ha felébred tartom ismét, majd kis idő elteltével újra megpróbálom letenni. Mostanában hasra teszem, így talán nem ébred fel könnyen, és a félrenyelés miatt sem aggódom annyira.
2009. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sziasztok! a férjem találta ki a következőt (persze én igen szkeptikus voltam, de bejött!): a kicsi ágyát, mielőtt beletettük kicsit megmelegítettük. először hajszárítót használtunk a célra, majd mikor beválni látszott a dolog, áttértünk a meggymagpárnára (mikoban fölmelegítettük, majd beraktuk a paplanja alá). amikor a kicsi bedőlt kézben, a melegítő egységet eltávolítottuk, a pihe puha melegbe pedig beraktuk a manót.

hihetetlen, de abban a hasfájós őrületben csak így tudtunk egy kis nyugalmat találni mindhármunk számára.

tudom, furi, de ha nincs jobb, próbáljátok ki! :)

1 éves nagylegény anyukája

2009. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 2 hónapos kisfiam is csak kézben aludt el eddig, de mostanában mi is hasra tesszük és így elég már csak 5 percig altatni.
2009. okt. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!