Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, akinek a 10 hós...

Van olyan, akinek a 10 hós vagy akörüli babája nappal és este egyaránt hipphopp elalszik?

Figyelt kérdés
Az enyémet minden jobban érdekli, mint az alvás. Érti már, hogy olyankor aludni kell, de nagyon nehezen nyugszik le.
2009. okt. 25. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Az én babám hisztérikus lesz, amikor tudja, hogy mostmár itt az alvásidő. Egyáltalán nem lehet visítás nélkül altatni.
2009. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én babám képes ülve játék közbe egyedül elaludni, valamelyik nap a babykompba volt, halottam hogy csapkodja az ajtót, párperc elteltével ránéztem és már szunyált... olyan édes volt :)
2009. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, például az én kislányom. Mire kilépek a szobjából, már durmol. Az első is ilyen volt :)
2009. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is mindent kitalál, csak ne kelljen aludni.Van, hogy annyira húzza, hogy rajtaütésszerűen álomba ájul.

Akié simán elalszik nem is tudja, milyen könnyű az élete.:)))

2009. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiúnk 10 hónapos, este mindig elaszik ha letesszük aludni, napközben van olyan hogy még egy kicsit játszani akar de utána ha elfárad simán elalszik, csak legyen kéznél a textilpelusa.
2009. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!