Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos múlt a babám de még...

8 hónapos múlt a babám de még nem tud ülni. Baj?

Figyelt kérdés
Ha én felültetem akkor sem ül meg max. 2 másodpercig aztán dől. Egyébként kúszik mint a villám, négykézláb hintázik kb.2 hete, és féloldalt fekve tartja magát egy kézzel, tenyérrel a földön a másikban meg általában fog valamit. Talán azt hiszi ilyenkor, hogy ül?
2009. okt. 25. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 10 hónaposan sem ülne, akkor az már jelzésértékű lenne. Szerintem ne aggódj!
2009. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem ül. Először is ne ültesd, mivel magától még nem teszi, így nem érett az izomzata az ülésre. Az én babám 10 és fél hónaposan ült fel. Ő is sokáig csinálta ezt a féloldalazást,talán másfél hónapig, de végül úgy ül fel, hogy feltérdel, abból csinál egy spárgát, majd előrehúzza a lábait. Nagyon muris látvány, de egyre ügyesebb, és ezt magától csinálja. Úgyhogy türelem, ez genetika, előbb- utóbb minden baba fel fog ülni, az tuti!
2009. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok:


[link]

2009. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk is azt mondta a doki ha 10hós korára sem ülmeg magától akor vizsgálat lesz, szerencsére 7hósan mi már egyedül ültünk és kb 8hós korára felült egyedül, most leszünk 10 hósak és mi még nem kuszunk és nem mászunk, ezt azért irtam le hogy lásd minden baba másként fejlödik, lehet hogy hamarabb fog felálni a babád mint felülni.
2009. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. okt. 25. 11:12
 6/8 anonim ***** válasza:
az enyem 7,5 hós, már oldalazva jar, de ulni meg mindig nem ul :) azt mondta a gyogytornasz, hogy allasbol fog megtanulni ulni, szoval most turelmes vagyok. csak nagyon kivancsi, es babakocsiban nem marad meg, mert nem lat ki belole, jo lenne mar a sportkocsi.. es hordozni is csak kifele lehet :(
2009. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2009. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 10 hónaposan tudott egyedül ülni, én is aggódtam már, aztán egyik napról a másikra szépen ülni kezdett.
2009. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!