Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem tegnap egy csomag...

Vettem tegnap egy csomag babapiskótát magamnak - rá van írva, hogy 6 hónapos kortól. Hogy a csudába írhatják rá?

Figyelt kérdés

az összetevőkben: cukor, búzaliszt, tojás..

Hogy tehetik meg, hogy ráírják a mai táplálási irányelvek mellett, hogy felhasználási javaslat: 6 hónapos kortól. Ezzel megtévesztik az anyukákat, nem? Vagy túlreagálom?


2009. okt. 25. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl reagálod.

Régen ilyenekből nem volt ekkora probléma, hogy mit egyen a gyerek, mégis felnőttünk, élünk, virulunk.

2009. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
3 hónaposan már paradicsomlevet ittam, fél évesen meg már bablevest ettem mégis élek:)
2009. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam is neki 7 hónaposan. Azóta vettem neki Milupát piskótát de nem ízlik neki annyira. Nekem az ára nem nagyon ízlik. :p
2009. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túlreagálod. Az egészben az érdekes az, hogy kutatások bizonyítják, hogy az ételallergia azért alakul ki a gyerekeknél, mert nem lett időben hozzászoktatva a szervezete.
2009. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a tescósra gondolsz? Én is vettem, imádja hét hósom, a mai elveket meg vagy betartom vagy nem, a régi és az új elvek között lavírozok, tényleg kicsit túlreagálod, de ilyenek vagyunk mi anyák
2009. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat - manapság az ember nem tudja már mit lehet, mit nem, mert mindenki mást mond :(
2009. okt. 25. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem magyar gyártmány és csak itt vannak ilyen elmebeteg etetési elvek. Kaptunk bébiételt egy Belgiumban élő barátunktól, amire az volt írva, hogy 4 hós kortól. Magyarországon erre egy éves kortól lenne írva. Ez van. Szerintem ez az ország ebben is, mint minden másban túllőtt a célon :(
2009. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!