Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért öklendezik a babám?

Miért öklendezik a babám?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kislányom és (sajnos) el kellett kezdenünk a hozzátáplálást, mert kevés lett a tejem, nem hízott csak 100grammot 1 hónap alatt. Próbálkoztunk többféle tápszerrel rápótolni neki, de mindet kihányta, még a sinlac-ot is. Azóta öklendezik tőle, amint a szájába kerül. így maradt a gyümölcsök, zöldségek bevezetése. Viszont csak az almát hajlandó megenni, de ezt sem olyan mennyiségben még, amivel ki lehetne váltani egy étkezést. Ma a krumplit kóstoltuk és ettől is öklendezett. Mitől lehet? Nem ízlik neki? Vagy még nincs felkészülve a szilád ételekre? Az almapürét is picit felhígítva eszi csak meg (hippes, üveges). Amit én reszelek azt kiköpi. Mi lehet a gond?
2009. okt. 24. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
újak neki az ízek. lassan próbáld, keveset egyszerre. eddig csak szopott, azt szokta meg.
2009. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy adtam nekik ,hogy az almába reszeltem egy kis kekszet,így nem volt olyan sava,és szerették.A főzelékeket pedig behabartam,és megsóztam vagy cukroztam,hogy ne legyen ízetlen.Ez persze ma már nem divat,csak a rossz evő babák.
2009. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!