Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kislányom már ehet...

11 hónapos kislányom már ehet főtt tojást vagy rántottát?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Főtt tojcsi fehérjéjét már ehetné pár hónapja,add neki nyugodtan! a sárgáját sak 1éves korától.

Rántott értelem szerűen még ne,hisz benne van a sárgája!

2009. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont fodítva tudom. A sárgáját eheti szerintem.
2009. okt. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most kérdeztem meg a háziorvost és a sárgáját eheti a fehérjét még nem.
2009. okt. 24. 14:24
 4/5 anonim ***** válasza:
és mi van azokkal az ételekkel amibe egész tojás kell,pl a babapiskótába?egyébként én is úgy tudom,hogy ehet sárgáját csak fehérjét nem.a könyvbe is igy van írva,fehérjét csak 13-15 hós kor körül.de akkor mi van ezekkel az ételekkel?nem lehet még se adni a babáknak?
2009. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naná, hogy nem. A gyártók szemetek, ha ráírják, hogy 6 hós kortól adható (pl tescós piskóta). Őket nem érdekli a babád, csak a saját bevételük. Nem tudom létezik-e tojás nélküli, mindenképp el kell olvasni az összetevőit. (Egyébként én ilyesmit a magas cukortartalma miatt sem adtam a babámnak, ami szerintem teljesen felelsleges üres kalória, ezekre ott lesz még az egész élete, nem beszélve a bennük lévő tartósítószerekről és egyéb adalékanyagokról ami igazán nem hiányzik ebben a korban még). Amire még érdemes figyelni: aki nem akar tejet adni 1 éves kor előtt, az felvágottat se adjon, mert mind tartalmaz tejfehérjét is (esetleg szóját is, ami szintén allergén lehet).
2009. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!