Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irorszagi kismamik, hol lehet...

Irorszagi kismamik, hol lehet mas magyar kismamikkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2honapja koltoztunk es hianyzik a magyar szo nagyon...Olyan jo lenne egyutt babazni mas magyar anyukakkal is. Jarunk baba mama klubba de ott senki sem magyar. Jatszoterek nemigen vannak,na meg meg kicsi a babam is ahhoz.
2009. okt. 23. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat en is Irorszagbol vagyok, de nem vagyok se kismama, se no :D De gondolom azert jo lenne ha megmondanad melyik varosrol van szo (valoszinu Dublin?). Akkor talan tobb valaszt kapnal, mert ha mondjuk Limerick akkor korbe tudok kerdezoskodni, mert en mar lassan 3 eve itt vagyok, van sok magyar ismerosom.
2009. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

OFF:

de irigyelellek benneteket:) Imádom azt az országot, jártam már ott párszor. Skerries a kedvenc helyem :)

2009. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Isolated Carlow-ban lakunk :)
2009. okt. 24. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!