Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jó a hátul gombolós...

Miért jó a hátul gombolós rugdalózó?

Figyelt kérdés

Nem értem, ki találta ki, és miért szereti bárki is, a hátul gombolós baba rugit? Egyáltalán nem praktikus, kényelmetlen a babának, mert a gombokon, patentokon fekszik és felöltöztetni bele egy kész tortúra, forgatni ide oda.

Tapasztalatok? Ki miért veszi meg?


2009. okt. 23. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Na ezt a kérdést akár én is írhattam volna! :) Rettentően utálom én is ezeket a hátulgombolósakat, főleg a pizsamákat. Mikor már amúgy is olyan nyügi, még fordítsam hasra, hogy be tudjam patentolni.


Én egyet se vettem, viszont kaptunk vagy 8-10 db-ot.


Pelenkázáskor abszolúte előnytelen.

2009. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bea24 ***** válasza:
Ezt speciel én sem tudom, nekünk is van, de örököltük. Én nem vennék neki hátul gombolósat. :)
2009. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

azoknak jó, akiknek hason alszik a babája - annak meg a hason gombolós nyomja a pociját

(amúgy én is háton altatom, de sokan nem)

2009. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nah,tessék...Már azt hittem,én vagyok túl válogatós.Mi is kaptunk,jó nagy fanfárral,hogy ők jajjjj,de mennyire szerették ezt a fajtát!!!Utálom,nem értem,hogyan találták ki...amelyik babák hason alszanak,őket is háton öltöztetik fürdés után...nem?:)
2009. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk soha nem volt vele bajunk. Az én babám hason szeret aludni, és öltözködés végén is szereti, ha hasra fordítom, kicsit körülnéz a pelenkázón én meg addig begombolgatom. Én pl azokat a rugikat utálom, amelyik alul gombolós és az egészet a gyerek fején kell keresztültuszkolni. AZokat ő is utálja, sokkal nagyobb tortúra szerintem, mint a hátulgombolós. Meg amúgy lehet hülyeségnek tűnik, de nekem mindig a rajzfilmeket juttatja eszembe a hátulgombolós rugi :)
2009. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt vele bajom, mert szereti, ha hasra fordítom. Én inkább azt utálom, amit csak a lába közt lehet begombolni, és a fején kell áthúzni. Pedig abból is kaptunk párat, de nem is használtuk, mert nagy ordítás volt belőle.
2009. okt. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na igen, a csak alul gombolós verzió is nagy hülyeség. Én azt szeretem amelyiknek elöl fut végig a patent vagy a cipzár. A gomb sem praktikus mert nehézkes.
2009. okt. 24. 07:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom vele. Mi szeretjük őket és a gombolgatás is megy már egy kézzel miküzben a babó a másik kezemben van. :) Mi alszunk hason és háton is benne, de eddig még nem zavarta a kisfiamat. Én azért szeretem, mert melegebbnek tűnik és jól érzi magát benne a babikám.
2009. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!