Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS: 56-os és 62-es body,...

SOS: 56-os és 62-es body, illetve rugdalózó hossza hány centi? Akinek van otthon ekkora rucija megnézné nekem?

Figyelt kérdés
Bodynál a sima hossz kellene, tehát nyaktól ülepig, ruginál pedig szintén ülepig + sarokig is.
2011. febr. 1. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem pontosan a kérdésre válaszolok, de ahány féle termék, annyiféle méret. Az egyik 62-es ruci kicsi ugyanarra a gyerekre, míg a másik meg nagy...


Az alapelv, hogy 62-es ruha 62 centi hosszú gyerekre jó, de ezt megint felülírja, ha a babának mások a testarányai. Az én fiamnak pl hosszú a felsőteste.

2011. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, én is csak azt tudom írni..... 6 hónapos kifiamon a minap 56-os body volt 68-as nadrággal! Előtte nap 62-es body 56-os rugival.

A Karácsonyra kapott 68-as melegítője viszont rá sem megy....na ezen igazodjon ki aki méret alapján vesz babaruhát :)

2011. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!