Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb cumisüveg?

Melyik a legjobb cumisüveg?

Figyelt kérdés
olyan nagy a választék, nem tudom melyik fajta a legjobb? hogy ne kapkodja magát tele levegővel, szelepes cumi? szellőzős alj? nem tudom mindegyik úgy reklámozza az ő terméke a legjobb. tapasztalatokat szeretnék gyűjteni.
2008. jún. 27. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Tommee Tippee-t választottam mint cumisüvegben mint mellszívóban. Nekem az volt a legszinpatikusabb mert nem tud levegőt nyelni a szelepes cumi miatt és ennek a fajtája hasonlít a legjobban az anyamellre. Bár nem hiszem hogy a boltban megengedik megfogni a cumiját, de tényleg olyan mint a mell.

Üdv: 37 hetes kismami

2008. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Aventosat vettem, mert mindenki azt ajánlgatta, viszont a kislányomnak nem jött be, ő a Nuk cumisüveget szereti, azt vált be nála. Szerintem egyet vegyél egy fajtából és a baba majd eldönti, hogy az neki jó-e. Ha nem veszel más fajtát.
2008. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk van aventes is és tommee tippee is. Azt mondták, hogy az aventesnél jobban megszenved a baba a tejcsiért. Tény, hogy kényelmesebben iszik a tommeeból, mióta azt használom, és tényleg hasonlít az anyamellre. Amit viszont nem értek, hogyha van rajta szelep és nem kéne tőle levegőt nyelni, miért van, hogy simán akkora büfik jönnek ki a fiamból, ....szóval ha valamelyik gyerek akar, biztos tud levegőt nyelni ígyis-úgyis. remélem segítettem valamelyest. Jó babázást!
2008. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Aventes van és nálunk nagyon bevállt, ráadásul nekem minden ismerősöm is ezt ajánlotta akinél baba van.
2008. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is Tommee Tippeet vettem és a boltban is megerősített egy vevő aki már használt ilyet,hogy nagyon jó-nekem is nagyon tettszik majd meglátjuk a baba mit szól hozzá.A steriizálója tettszik sztem jó,azt már kipróbáltam.37hetes kismama
2008. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miis tommet használunk, mert olyan mint a cici
2008. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!