Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túró Rudi túró részét eheti 9...

Túró Rudi túró részét eheti 9 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Tudom, h nem a legszerencsésebb, de annyira rossz evő mostanában, minden falatnak örülök. Érdekes módon, ma kínáltam finom joghurttal, gyümölccsel keverve, attól öklendezett, nem ette. A Rudi belsejét meg apránként a szájába csipkedve csak úgy falva.
2009. okt. 23. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
hát te tudod, nagy baja nem lesz tőle, de én nem adnék neki még...tovább próbálkoznék a nem cukros, gyümölcsös dolgokkal.
2009. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Szia!Hááát,néha megdőlnek az elméletek,miszerint "én majd nem adok ezt vagy azt..."

Szerintem apró falatkákat kaphat,persze ne rendszeresen naponta többször.Bizony én is próbáltam már elkeseredettségemben olyan ételt,amit később kellett volna.A mi kisfiunk 9 és fél hónapos,közel 1 hónapig (túlzás nélkül!) alig evett valamit,pedig korábban jó étvágya volt.Akkoriban aztán kóstolt ő is túrórudit,túrókrémet,pudindesszertet,na meg a mi ételeink közül is belenyalt mindenfélébe.És valóban érdekes,ezek ízlettek!

Bocs,hogy így kitértem...Szóval mértékkel csipegess neki.Esetleg próbálj natúr túrót gyümölccsel,abban nincs annyi cukor.Üdv!

2009. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan add neki. Kisfiam 8 hós, múltkor egy fél rudit megevett.
2009. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
én is azt mondtam, hogy nem fogok a gyereknek édességet adni nagyon korán, de amikor a sóvárgó szemeivel nézett (kb. 7 hónaposan) adtam neki rudit. Nagyon ízlett neki, és mostanában is szokott kapni. Persze nem nap mint nap, de szerintem adhatod neki.
2009. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem ezzel szeretném az étkezéseket pótolni, és természetes, hogy nem minden nap gondoltam neki, de időnként??!! És csoki nélkül, hogy nekem is jusson valami. Aki volt ilyen "kaja-nuku" korszakban, az úgyis tudja, milyen érzés, persze, hogy nem fog éhen halni, de akkor is akkora megnyugvás, hogy valamit végre jóízűen elfogad! És igen, van olyan helyzet, hogy lehúzhatod akárhol az elveidet, ha a körülmények nem olyanok!

Köszönöm szépen a válaszokat!

2009. okt. 23. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan adhatsz neki.
2009. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
a túró részét add, a rudi részét ne :)
2009. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én adom. Imádja, ráadásul az Óriás fajtát! Persze csoki nélkül.
2009. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!