Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos kislányom, ha hason...

5 honapos kislányom, ha hason van erőteljesen nyújtogatja a lábát fel-le, és nagyon ideges lesz egy kis idő mulva, szeretne már mászni, csak nem tud?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet..., próbáld megmutatni neki, de idő kell amíg rájön az ízére.
2009. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan próbáljam megmutatni neki?Gondoltam már rá,de félek hogy esetleg erőltetem,azzal nem teszek jot,de látni ahogy kinlódik:)
2009. okt. 23. 16:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs egy kicsit zavarosan irtam le előbb.Szóval:szeretnék neki segiteni csak nem tudom hogy hogyan?És rossz nézni ahogy kinlodik szegénykém!
2009. okt. 23. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Fiam is 5 honapos es ugyanigy szenved,amiota hasra tud fordulni.Probaltam mar betamasztani a talpa moge hogy rugja el magat,de mivel egy oriasbebi(9,7kg) igy nem birja el a sulyat.Mondjuk a doki mar egy honapja is mondta ne varjam tole el,mert tul nehez.

Szoval betamaszthatsz te is ,hatha raerez hogyan lehet elrugaszkodni. :-)

2009. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: nekünk a doki megmutatta, hogy hogyan kell tornáztatni, ez biztonságos volt és nem erőltette túl.
2009. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi is hasonloak vagyunk ,kislányom 10kg :)

Akkor ezek szerint nekik nehezebben fog menni,pedig eddig semmiben nem "maradt" el,mindent időben csinált.

Mennyivel született a babád,hogy már ő is ilyen szép súlyú?Mi 4800g-al születtünk.

2009. okt. 23. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:
3630gr es 49cm volt szuletsekor :-) .Egyebkent tenyleg nincs lemaradva masban, csinalja a "dolgat" ahogy kell :-) .Csak osszehasonlitva unokatesom kis pehelybabajaval(18nap kulonbseggel jott utanunk) van kis lemaradas a kuszas temaban...
2009. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!