Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szereti a bal cicimet....

Nem szereti a bal cicimet. Ráadásul most csomó is van benne és nem tudom leszívatni vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokat nem tudok variálni,mert nem hízott 1 hónap alatt és nem tudok fejni se.Meleg vízzel próbáltam föllazítani,de nem szívja.Pedig ahogy megnyomom fröccsen.4 és fél hónapos a babám.
2009. okt. 23. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen probléma, én ezt csináltam: melegvizes borogatás, vagy jó melegvizes zuhany, az tágítja a csatornákat, mellszívózás, majd utána olyan pózban fektettem a babát, hogy azt higyje a jobb ciciből eszik. Ha tudod, fektessed le hanyatt az ágyra, majd hajolj fölé és "lógasd" a cicidet a szájába úgy, hogy a csomó az álla felé legyen. Mivel előtte fejsz, így a maradékot kiszívja Ő és valószínű hogy a bent rekedt tej is kijön. Ha tudod, közben óvatosan maszírozd a csomót a melled külső felétől a bimbó irányába. Ne túl erősen, nehogy összetörd a mell szöveteit.

Remélem tudtam segíteni.

2009. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én belehasaltam a kádnyi jó meleg vízbe és közben nyomogattam, hamar kilazult.Aztán mikor kicsit éhesebb azzal a cicivel kezdd. Fektesd a földre/ágyra és térdelj fölé. Az álla legyen a csomó irányában, úgy tekeredj fölé és akkor elméletileg rendben lesztek.
2009. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Megpróbálom ezt a lógatós pózt.Bár kinlódok 1 ideje.Utoljára azt csináltam,hogy az ölemben volt a baba és úgy hajoltam amennyire tudtam.Kicsi cicim van ezért így is lógott.Elötte meleg vízzel borogattam,de lefordúl róla.Fejéssel 1-2 csepp jön.:-((Maszírozom nyomkodom,semmi.
2009. okt. 23. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:
mindig ezzel a cicvel kezd, ha éhes, jobban megdolgozza, és hónalj tartásban is kipróbálhatod, az én fiam is csak az egyik oldara szerette fordítani a fejét, így egy párnára tettem és úgy fordítottam a cici felé, mert nem akarta elfogadni az egyiket. nyugi, ezt is kinövi, mint minden hóbortját...
2009. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen le kell szívni azt a csomót, nehogy gyulladás legyen belőle! Nekem általában fél nap, mire valahogy kiszenvedem. Eddig segített az, ha meleg vízben, kádban nyomkodtam, de most 2 és fél nap után (!) a babám szívta ki úgy, hogy lefeküdtem, a babámat pedig úgy fordítottam, hogy az álla legyen a csomónál. Amikor megjelent a fehér pont, már örültem, mert tudtam, nemsokára megindul...így is lett!

Próbáld ki, sok szerencsét!

2009. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(első vagyok)Én a fejést sokáig csináltam, kb fél óra volt amíg jött belőle valamennyi, majd utána tettem rá a babát. Ha azt leszívod ami a csomó előtt van abban a csatornában, akkor a baba biztos hogy ki tudja szedni a csomót, mert erősebben szívnak bármely mellszívónál.... Remélem sikerrel jársz!
2009. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már rég meg akartam írni,hogy sikerült.Nagy bögre melegvízben áztattam,maszír és négykézláb (könyökölve)sikerült.Szinte ömlött miután beindult.Eddig is voltak csomóim,de mindíg sikerült kiszivatni.Köszi a segítségetek.
2009. okt. 25. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!