Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázás miatt alszik ilyen...

Megfázás miatt alszik ilyen rosszul kislányom?

Figyelt kérdés
7 hónapos kicsit megfázott+ 6 foga jön egyszerre.Napközbe nagyon fáradt de 10 percnél nem alszik többet,hiába álmos.Az éjszaka se a legjobb.A megfázás miatt lehet?Elég taknyos,de leszívni nem tudom mert semmi nem jön.
2009. okt. 23. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 14 hós, 3 napja megfázott. Még mindig nem heverte ki. Eddig nagyon jo alvó volt, este 9 töl reggel 9ig aludt plusz napközben 2 órát. Külön szobája van, sosem aludt velünk. Most viszont 2 napja nem tudunk vele mit kezdeni, nappal nem alszik, mert folyik egyfolytában az ora, és mivel nagyon cumis, most pedig emiatt nem tud cumizni, megijed és csak sir. Éjszaka fél9tól éjfélig sirt egyolytában, majd a mi ágyunkban aludt el. Ez már 2. éjszaka van igy. Szörnyü, remélem hamar meggyogyul és ti is! Kitartást!
2009. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogzáskor van az, amikor folyik az orra, de hiába porszivózom, semmi sem jön belőle. Én ilyenkor adok neki kalciumot, meg bedörzsölöm a mellkasát baby luuf balzsammal, és ha nagyon nyűgös, adok neki 3 ml nurofent. Általában beválik.
2009. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!