Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Forralás után a Jana babavízbő...

Forralás után a Jana babavízből mi az ami kicsapódik?

Figyelt kérdés
Tápszeres pótlást adok a kisfiamnak az anyatej mellé, Jana babavizet használok, de ezt is fel kell forralni kibontás után 24 óra elteltével. Azt vettem észre, hogy miután felforraltam, beleöntöttem a cumisüvegbe, és kihűl, az alján lerakódás keletkezik, mintha cukor lenne az üvegben. Először azt hittem vízkő, vettem egy vadonatúj lábast, csak erre a célra, abban forraltam, és ugyanúgy ott van a "por" a cumisüveg alján. A párom szerint talán kicsapódnak az ásványok. Nem tudom mi lehet ez. És nem lesz baja a babának tőle? Tapasztalt vki ilyet?
2009. okt. 23. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyet használtam, de én 2 napig adtam egy üvegből, hűtőben tartottam felbontás után és soha nem forraltam fel. Az orvos szerint is fölösleges, ha nem iszik bele senki az üvegbe.

Sajna konkrétan válaszolni nem tudok.

2009. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Calcium, nyugodtan megihatja a baba.
2009. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!!!

Első válaszolónak: nálunk nem fogy el 2 nap alatt sem a literes üveg, mert csak este kell pótolnom, ezért én nem merem forralás nélkül odaadni neki 24 óra múlva.

2009. okt. 23. 21:05
 4/4 anonim válasza:
Szia.Az én picim is aszt kap, de nem forralom fel neki,felbonás után hütöbe rakom,semmi baja nem lesz.
2009. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!