Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenkát vegyem?

Melyik pelenkát vegyem?

Figyelt kérdés
Babám 4 hónapos,6,5 kg. Akciósan fogok pelenkához jutni,90 db-os Liberohoz. Most a midit hordja,de nem tudom,hogy meddig lesz még rá jó,érdemes-e midiböl sokat venni,igaz már nem nö olyan gyors ütemben. Az lenne a kérdésem,hogy akinek ilyen súlyú volt a baba 4 hósan,az mikor váltott a nagyobb méretü Liberora?
2009. okt. 22. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nehéz így összehasonlítani a babákat. Az én lányomnak azért kellett 3-as helyett 4-es méretűt venni, mert a 3-as a combjánál szorította nagyon, a hasánál meg elállt. A szomszéd kislány is ugyanolyan súlyú, mint az enyém, ő mégis 3-ast hord.. érdekes ez.


Szóval azt mondom, ne vegyél egyszerre túl sokat (mondjuk 3 csomagnál többet), mert változhat a véleményed, ízlésed, stb. stb.

2009. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél olyant párat amilyent használtok, de következő méretet szerintem se vásárolj be. Én is a Liberóra esküdtem 3 méretben, 4est is azt vettem,és utáltam. Teljesen más, nem volt jó, elállt. Így most a Pampers-t használjuk. Amúgy te látod meddig lesz még kb. jó a midi.
2009. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!