Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos a kisfiam.6 hete...

7 hónapos a kisfiam.6 hete minden éjjel felkel, felsír 4x-5x is. Pedig már 2,5 hónapos kora óta átaludta az éjszakát. Foga még nincs. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Sajnálom, mert nem tud eleget pihenni. Mikor felkel, iszik kevés teát (nem hinném, hogy szomjas, inkább nyugtatja magát), de inkább félálomban, aztán mikor könnyebben, mikor nehezebben visszaalszik. Az ínye elég éles alul is, felül is (mivel még szopik, érzem!) Kentem már neki dologel-lel, dentinox-al is, de nem csökkent a felkelések száma.
2009. okt. 22. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ezen minden baba átesik szinte, hiába aludta már át előtte az éjszakát. És nem elkeseríteni akarlak, de több ilyen időszak is szokott lenni a babák életében. Nekünk most ért véget a 3. ilyen 17 hónapos a kislányom. Próbáld ki a viburcol kúpot és/vagy a chamomilla golyókat. Ha élesnek érzed az ínyét, akkor ott már fogacska van!
2009. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is így kezdődött.

Aztán egy hónap múlva kibújtak a fogacskái.

Azóta újra normális lett az éjszakánk, de most újabb fogacskákat várok, mert elölről kezdődtek az éjszakai sírva ébredések.


Kitartás.

Sajnos ez most már ilyen marad.

Szerintem a foga mocorog, és azért ébred.

2009. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gyerköcöm már 12 hónapos eddig gyönyörűen aludt szinte soha nem sírt föl,de most már párhete-napja majdnem minden éjszaka-hajnalkörül ordít .

Színte semmit nemcsinálok csak bemegyek nyugtatni csitittani ,néha elfogadja a vízet.Nem igényel ő-se tudja színte miért ordít aztán pár perc után csend.

ORDÍTÁS UTÁN SZÉPEN VISSZA ALSZIK ÉS REGGEL BOLDOGAN ÉBRED.

2009. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanez van, volt velünk is, ki is jött alul kettő fogacska, aztán két- három nap jó alvás után kezdődött minden előröl, most várom a következőket , nem könnyű, neki sem nekünk sem
2009. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést mintha én írtam volna ki - ugyanez van nálunk is, nekem csak cicin alszik vissza - remélem hamar kibújik az a fogacska, mert már hulla vagyok
2009. okt. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!