Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet nyákos a kisbaba...

Mitől lehet nyákos a kisbaba széklete?

Figyelt kérdés
Nem fáj a hasa, de nyűgös.
2008. jún. 26. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem náthás véletlen? nekünk attól volt és a doki ill. a védőnő is azt mondta, hogy a megfázástól. Azt nem tudom, hogy mástól is lehet-e nyákos a széklete?!



Dia

2008. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! A nyákos széklet kimondottan a fogzás jele szokott lenni. Nem tudom, mennyi idős a baba, nekünk 4 hósan jöttek a fogak, és mindig nyákos volt a kaki. Ha ennél sokkal kisebb, és nem fogzás áll a háttérben, akkor passz.
2008. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszadó: Nekünk tuti nem a fogzástól volt, mert 1 hónapos korában volt ez a nyákos kaki, most 6 hónapos múlt és még semmi jele a fogacskának. Ettől függetlenül én is hallottam, hogy a fogzásra is lehet fogni.



Dia

2008. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is igy volt azt hittem a fogzás miatt de az orvos kért egy széklettenyésztést és egy baktérium tenyészett ki amire antibiotikumot kellett szedni. Azóta nincs benne nyálka és nem is nyügös.
2008. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!