Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám ma nem akart enni...

Babám ma nem akart enni szinte semmit. Ilyenkor ti mit csináltok? Hagyjátok vagy tömitek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sosem tömtem a gyerekeimet. Ők tudják, érzik, mikor mennyit kívánnak. Lehet, hogy épp bujkál benne valami, azért nem eszik. Ne félj, nem fog éhen halni. Adj neki eleget inni, akkor nem lesz semmi baja. Ha tömöd, csak megútálja az evést és ki tudja milyen problémái lesznekmiatta évek múlva, amikor már nem is fogtok emlékezni erre az időszakra.
2009. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én 8 hósom is alig evett.

Reggel tápi (130 ml 160-180 helyett), aztán egy babajoghurt nagy kínkeservesen, ebédre kb. öt kanál főzelék, délután kb. ugyanennyi tejpép, most pedig újra csak 120-130 ml tápi...

Szerintem éjjel éhes lesz...

Elő is készítem éjszakára a tápszerhez a hozzávalókat, hogy csak gyorsan össze kelljen kutyulnom félálomban.

:-)


Sosem tömöm egyébként.

Nincs is rá szükség, egyébként jó evő, de időnként tart egy-egy "böjtösebb" napot.

Már nem idegeskedek ezen, az elején még én is bepánikoltam, hogy mi lesz, de másnap, vagy harmadnap már evett rendesen.

Ne aggódj, ha rendesen gyarapodik, semmi gond nincs az ilyen alig evős napokkal.

2009. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
adtam tápszert,nem is tudtam tömni mert nem-et integetett a fejével.
2009. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hagytam. A fiam 9-11 hós koráig alig evett, kicsit fogyott is. Aztán egyszer csak megjött az étvágya, már 15 hós, és mindent bepótolt, ami anno elmaradt:)
2009. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
6,5 hós a lányom. Tegnap 5-13h között nem volt hajlandó szopizni sem, meg enni sem. Délután gyönyörűen szopott. Ma meg du meg kora este csinálta, hogy csak az egyik oldalról evett, a másikon már visított. Lefekvés előtt rendesen evett. Nem tudom, a levegőben van valami? Egyik barátnőm fia sem evett hétfőn semmit. Szintén 6,5 hós. Úgy látszik össznépi fogyókúrát tartanak. :-)
2009. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
az enyém 6 hós és szintén fogyózós :D (bár van is miből, mert 8,5 kg) de a reggeli+délelőtti szopin kívül semmi..pár kanál főzi ebédre, este meg tejpép de abból sem a szokásos...és ez volt tegnap is...
2009. okt. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!