Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám 2 napja sir...

6 hetes babám 2 napja sir mert nem tud kakilni, hogyan segisek neki? tornáztatás, has masszirozás nem vált be

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
lázmérőt dugj a popójába és azzal irritáld, hátha sikerül.
2009. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát nekünk a popsiba dugott lázmérő jelentette a megoldást.ezt feltétlenül próbáld ki.ezt naponta többször ismételd meg a vége siker.
2009. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a doki anno azt mondta hogy ne piszkáljam a fenekét mert hozzászokik
2009. okt. 22. 17:45
 4/9 anonim válasza:
Szia!Nekem most 4 hós a babám és mi is nagyon hasfájósak voltunk.Én még szélcsöveztem is és úgy megnyugodott.Amikor nagyon sírt és tudtam hogy a hasa fáj én mindíg szélcsöveztem és most már olyan szépen kakál egyedül.Csak úgy nyomja.Megtanulja.én nem bírtam nézni ahogy szenved.
2009. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jó a lázmérő is és a szélcső is. ha nem túl sűrűn csinálod, akkor nem szokik hozzá. én ugyan csak lázmérés miatt dugtam a fiam popojába a lázmérőt, mikor oltást kapott, de rögtön tele rakta a pelust! kb 5 percig tartottam benn, becsomagoltam, és 10 perc múlva már volt eredmény.

Esetleg kamilla tea?

2009. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kamilla tea cukorral.

Igen, jól látod, cukorral.

Egy teáskanál cukor mondjuk 100 ml kamillateához.

Az meghajtja.


Vagy marad a lázmérőzés, ne félj, nem szokik hozzá.

Az enyém egy időben kizárólag így tudott kakilni, a hozzátáplálás elején.

Nem szokott hozzá, egyedül kakil már három hónapja, pedig egy hónapig minden nap muszáj volt lázmérőznöm, mert nagyon sírt.


Aztán megszokta, hogy kicsit keményebb a széklet, és azt is ki kell nyomni, azóta nincs gond.


Csak arra figyelj, hogy krémezd be a lázmérő hegyét, mielőtt bedugod.

Kicsit, óvatosan forgasd meg, és meglátod, szinte azonnal jön az eredmény.

Vigyázz a pelenkázóra, vagy az ágyra, ami alatt lesz, mert nálunk ilyenkor sokszor volt baleset, és moshattam ki egy csomó cuccot a "környékről".


Egy próbát megér.

Nem szokik hozzá.

2009. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is azt modta a védőnő hogy nagyon cukros kamilla tea,de most a barátnőm 5 hetes kisfia tápszeres és ő 125ml hez rak 2 teáskanálal és az sem jó ,ilyenkor mi van?
2009. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szélcső egyébként hogy müködik??
2009. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok!A szélcső az gumiból van mind a két vége lukas és ott is tud távozni a szél meg a széklet.Azon keresztül.
2009. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!