Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós babám sokat alszik?

14 hós babám sokat alszik?

Figyelt kérdés
Este 8 körül (+-fél óra) elalszik, éjjel 2-3x felkel szopizni, reggel 6-7 között kelünk. Nappal de. alszik 1-1,5 órát, és du. is alszik 1-1,5 órát (már ha el tud aludni). Vashiányos, béres cseppet szedünk rá, és allergia ellen Zyrtec cseppeket. Nem tudom, hogy nem e valamelyik csepptől ilyen aluszékony? Vagy normális hogy ennyit alszik? Próbált már átállni a napi egy alvásra, de este 5-6 kor kidőlt, hatig alig tudtuk a fürdést kihúzni...Amúgí egy izgő-mozgó fiúcska.
2009. okt. 22. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mázlista vagy! :) Sokan mit nem adnánk, ha kétszer aludna napközben az egy évesünk.. :) Mivel éjjel is alszik, szerintem teljesen ok a dolog. Irigyellek! :)
2009. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A zyrtec cseppek kiválthat álmosságot, de lehet, hogy most ezek az időjárás változások is álmosabbá teszik a babádat! Nekem is mostanában többet alszik a kislányom, eddig ő déltől max 14:30-ig aludt, most napok óta 17 óráig is képes aludni. Este meg 9-től reggel 8-9-ig.

Üdv egy 17 hónapos kislány anyukája, aki 14 hetes kismama is.

2009. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Saját tapasztalatból írom, hogy a Zyrtectől ilyen aluszékony a babád. Ezt szedtem én is, mikor szükség volt rá. Elég éber és keveset alvó vagyok, de ennek szedése alatt simán aludtam 10-11 órát is.

Sztem a haszn. utasításban benne is van.

2009. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 15honapos fiam 2x alszik.D.e 1órát,délután pedig másfél,2órát:) Az esetek 90százalékában.De ma pl egésznap összesen 1orát aludt reggel 8-45ota es most dolt ki mint a zsák:) Ne aggodj nekik ennyi az alvasigényuk
2009. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!