Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejet elvileg egy éves kortól...

Tejet elvileg egy éves kortól lehet adni?

Figyelt kérdés
persze itt is megoszlanak a vélemények ahány doktor/védőnő annyi mindent mond! No de hány százalákosat adjak? nagy zsírtartalmút vagy ne?
2009. okt. 22. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
igen 1 éves kortól,szerintem a 2,8-as jó
2009. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg igen,de van aki már fél évesen ad.Én pl 7 hónaposan már adtam forralva higítva 2,8-t,most pedig rendes tehéntejet,házit.10 hónapos elmúlt.
2009. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Én nem követtem az enyémeknél a divatot,és már szinte a kezdetektől adtam nekik házitejet.Mi is kaptunk,meg a szüleink is annak idején,valószínűleg te is.Egyikünk sem lett tejallergiás.Ez az egész csak propaganda,hogy több tápszer fogyjon.Épp ezért eltérő az orvosok meg a védőnők véleménye.Amelyik orvos jutalékot kap a tápszergyártóktól,az tiltja.Amelyik meg a tapasztalataira hagyatkozik,az nem.Ha adsz neki,akkor csak 2.8-ast adj.A csökkentett zsírtartalmú már nem tej,hanem inkább savó feljavítva.
2009. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!