Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől alszik nyugtalanul a...

Mitől alszik nyugtalanul a babám? Tudok ezen valahogy változtatni?

Figyelt kérdés
A meleg részemről ki van zárva, mert ez nem most kezdődött el, hanem amióta csak itt van velünk. félálomban véresre kaparássza a fejét, pedig már nincs is korpa a fején. Úgy ébred, hogy nagyon gyorsan fordítgatja a fejét jobbra balra, közben kaparja a fejét, vagy nagyon erősen dörzsölgeti a szemét. Éjszaka többször arra ébredtem, hogy pityergett álmában, és amikor felébred nagyon sírt. Napközben viszont vidám, kiegyensúlyozott, kuncog, hahotázik. Lehet, hogy a terhesség alatti itthoni konfliktusok (nevezzük kiabálásnak) okozták ezt az állaptot? Tény, hogy én többször nagyon felzaklattam magam a terhesség alatt, de a baba születése után nem voltak itthon különösebb veszekedések. Szerintetek emiatt van? Ha emiatt, akkor mit tudok tenni, vagy ez egy olyan hiba volt, amit én már nem tudok helyrehozni? Vagy az is lehet, hogy egészen másban kell az okot keresni? Ja a babám napokon belül 5 hónapos, és fiú.
2008. jún. 26. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy barátnőmnél ugyanez a helyzet és nála a fogacska okozza a problémát. nem lehet, hogy a pocija vagy esetleg melege van? Privát emailt is írhtsz!



Dia

2008. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Három hónapos korában a pocifájás teljesen megszünt, a meleg meg azért nem lehet, mert ez nem most kezdődött, hanem még a hidegek idején. A foga esetleg lehet, mert nagyon nyáladzik már több hónapja, csak fura, hogy napközben, ébrenléti állapotban nincsnek fogzási panaszok.
2008. jún. 26. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem menj el orvoshoz... hátha ö tudna segiteni
2008. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!