Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez azt jelenti, hogy mát...

Ez azt jelenti, hogy mát áttörte a fog az ínyét?

Figyelt kérdés
Első gyerek, nem ér nevetni. Piros vonal az ínyen, benyúlok a kezemmel és végigsimítom az ínyét, és ott már egy érdes valami (ha jól sejtem, a foga legteteje). Már áttörte az ínyét? Ez azt jelenti? Vagy még csak most kezdődik a móka?
2009. okt. 22. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Fémkanállal ha megkocogtatod és koccan, csak akkor van kint a fog. A barátnőmtől tanultam. Én is első gyerekes vagyok.

Tényleg nagy "móka"ez a fogzás! :S

2009. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a tippet, kiróbáltam. KOCCAN! :)

hát, az a helyzet, hogy én észre sem vettem, hogy fogzás van, éjszaka ugyanúgy aludt az elmúlt hetekben (12 órát alszik egyben, 7 hónapos), csak tegnap este eflébredt olyan fél 12 körül. na mondom mivan, potyakaja? szökőévben egyszer azt mondom, hogy előfordul, ezért megetetem, aludt tovább.

aztán gondolkoztam, hogy hát éhes mégse lehetett, hiába tűnt félálomban logikus megoldásnak, de azért vegyük már sorra a dolgokat.

megnéztem a fogát, és ezt tapasztaltam, most meg koccan a kanál. akkor gondolom a mellette levő követni fogja.

összeteszem a két kezemet, az első fog sima ügy volt.

betáraztam a rágókákat a hűtőbe, legalább már fogom tudni, hogy miért kel fel éjszaka, ha esetleg előfordul még a napokban.

köszönöm a segítséget!!

2009. okt. 22. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Látom már tudod, de valóban, ha érdes a kéznek, akkor ott már a fog van!
2009. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most irigykedek ezerrel, mi meg már két hónapja szenvedünk a két alsóval, további ilyen észrevétlenül bújos fogacskákat!
2009. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)))
2009. okt. 22. 09:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Bár ez nem forum, azért reagálok.

Úgy tűnik naaagy fogzás szezon van. Nálunk is épp tegnap este történt, hoyg az egyébként angyal kislányom nagyon nyűgös, sírós, hisztis lett.Megnéztem nem-e a foga jön, és no lám, láttam az íny alatt kt kis fehér vonalat.

Este még azt hittem ez úgy megy,hogy akkor reggelre foga lesz, és emiatt éjjel majd nem alszunk semmit. Mostmár tudom hogy nem megy ez ilyen gyorsan. (bocsi, nálam is első gyerek, nem értek hozzá)

Kíváncsian várom mikro lesz ebből fog.

2009. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem kb. 2 hét, mert ahogy visszagondolok, 2 hete ment a hasa, ennyi volt az összes tünet. el is vittem az ügyeletre, mert épp nyaralás előtt álltunk, és ott azt mondta a doki hogy nincs semmi komoly baja. gondolom ez volt a fogzás kezdete. de amúgy tényleg semmi, néha éjszaka felsírt, de csak 3 másodpercekre, aztán aludt is tovább. azt hittem, valami front van, vagy ilyesmi. tuti, éjfélkor törhette át, mert ilyet nem szokott éjszaka. nyugi, ott is hamar kibújik. remélem ilyen könnyen, mint nálunk.
2009. okt. 22. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!