Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szegedi gyereksebészetről...

A szegedi gyereksebészetről vannak tapasztalatok? Bent maradhatok éjjel is a babámnál?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a szegedi sebészetet, de KÖTELESSÉGÜK helyet biztosítani Neked! Csak határozottnak kell lenni, és már úgy előadni a dolgokat, hogy a Te számodra teljesen egyértelmű, hogy befekszel a babáddal. Az én babámat a dunaújvárosi kórházban műtötték, de szerencsére hazamehettünk este (nem volt nagy műtét), viszont teljesen hivatalosan megkaptam az ágyat a gyerekkel már előre. Ha látják Rajtad, hogy bizonytalan vagy, lehet, hogy megpróbálják, hogy ne feküdj be a babáddal. Jobbulást!
2009. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia!Én ott dolgozok csak most gyesen vagyok.Igen ott maradhatsz vele.Ha van rá lehetőség egy korteremben is aludhatsz vele.Amúgy van anyaszállás a harmadikon.
2009. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Elég rossz alvó és még csak 11 hónapos.Remélem vele alhatok.
2009. okt. 22. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!